Místo přizpůsobování vašich zaměstnanců stávajícím podmínkám pro ně vytváříme ergonomické pracovní prostředí.

Chcete vědět, jak to děláme? Rádi vám všechno předvedeme a vysvětlíme.

Střídání práce v sedě a ve stoje umožní tělu uchovat si zdraví a nepřetěžovat jednotlivé části těla. Předejdeme únavě, snížené schopnosti soustředění, bolestem hlavy, šíjového svalstva a bederní páteře, případně i syndromu karpálního tunelu. Možnost měnit při výkonu práce pozice těla je tedy klíčová pro zdraví a spokojenost a následně i pro vysokou produktivitu a nízkou nemocnost.

Healthy-office-perks-5-frontpage-color

Návrh nového ERGO pracovního prostředí

Stojíte před zařizováním nových pracovišť? Dokončujete stavbu objektu pro vaši firmu, plánujete rekonstrukci? Poraďte se s námi jak koncipovat a vybavit různá pracoviště dle principů ergonomie.

o-MANUFACTURING-STEEL-facebook

Diagnostika stávajícího pracovního prostředí s návrhem ERGO změn

Nejste si jistí, zda váš pracovní prostor podporuje vaši produktivitu a zdraví? Cítíte, že jste po pracovním dnu vyčerpaní a začínáte vnímat diskomfort, projevující se signály vašeho těla? Zjistěte spolu s námi, jak je možné pracoviště zlepšit.

AdobeStock_129600090_frontpage_color

Seminář zaměřený na kompenzační cvičení na pracovišti

Zažili jste změnu po spolupráci s námi a máte moderní ERGO pracoviště? Navažte ještě seminářem, na kterém vás naučíme, jak efektivně procvičit tělo v aktivních přestávkách. Je to snadné a opravdu pro každého.

office-exercise_frontpage_color

Seminář zaměřený na motivaci pracovníků v oblasti ERGO

Máte moderní a ERGO pracoviště? Vaši zaměstnanci však plně nevyužívají tohoto komfortu? Na cíleném semináři ukážeme vašim zaměstnancům, proč je pro ně důležité spolupracovat na zachování fyzické kondice, být v práci spokojení a vyhnout se syndromu vyhoření.

VYTVÁŘÍME ERGONOMICKY PODPORUJÍCÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Vycházíme z bohatých odborných zkušeností v českém i světovém pracovním prostředí.


Přečíst více

Naším hlavním partnerem pro realizaci DYMANICKÉHO PRACOVNÍHO PROSTŘEDÍ je výrobce kancelářského nábytku