Unikátní výškově nastavitelné stoly ERGO WS Dynamic

Vyvinuli jsme pro vás stoly, které budou praktickým a užitečným ústředím vaší kanceláře. Vyhoví konkrétním parametrům i velikosti jednotlivé lidské postavy a umožní vám tak zdravě pracovat.

Je těžké trefit ideální výšku stolu, kterou vám doporučil fyzioterapeut. Proto jsme u našich stolů zahrnuli funkci zapamatování si výšky stolu pro jednotlivé osoby, které jej budou používat. Stačí jednoduše navolit své číslo a stůl sám vyjede do potřebné výšky.Konstrukce s 1 motorem a převodovkou a 2 segmenty podnože umožní výškové rozpětí 690mm-1170mm. Konstrukce se 2 motory a 3 segmenty podnože je vhodná pro výrazně malé nebo naopak velké postavy s větší výškovou variabilitou. Stůl nastavíte v rozpětí 625mm-1275mm. Pracovní desku můžete zatížit až 120kg při plné funkci.


CHCI STŮL ERGO WS

Produkty Humanscale pro ergonomii kanceláře

V našich projektech vytváříme ergonomii Vašeho pracoviště např. pomocí produktů firmy Humanscale, světového lídra v oblasti ERGO pracovních pomůcek.

Koncept firmy Humanscale doplňuje naši odbornost o detailní znalosti všech produktů firmy a umožňuje nám reprezentovat filosofii tvorby plně funkčních pracovišť na základě jednoduchých principů biomechaniky těla.

Držáky
monitorů

Kontaktujte nás

Držáky pro notebook

Kontaktujte nás

Sit-stand nástavec na stůl

Kontaktujte nás

Podložka pod nohy

Kontaktujte nás

Produkty dalších výrobců

Umíme poradit správné sestavení produktů na míru vašich potřeb a rozpočtů.Kancelářské židle

Kontaktujte nás


Ergonomické klávesnice

Kontaktujte nás


Ergonomické myši

Kontaktujte nás


Balanční podložky

Kontaktujte nás