Architektonický projekt a realizace
pro Českou advokátní komoru


"Navržené řešení plně vyhovovalo současným požadavkům advokátní komory i s ohledem na pořádání mezinárodních konferencí, ale i velmi citlivě respektovalo původní kvalitní architekturu. Neméně rozhodujícím faktorem byla i dlouholetá zkušenost Ing. arch. Šárky Daňkové při realizacích projektů různého zaměření, nejen ve stavební, ale i v interiérové části. Po celou dobu spolupráce byly dodržovány smluvní termíny v projekční i realizační fázi. Celkové dílo bylo dokončeno v dohodnutém termínu a nemuseli jsme řešit žádné zásadní problémy v oblasti kvality. Jsme spokojeni, že jsme si pro realizaci svého nového sídla vybrali tak profesionálního partnera a v budoucnu počítáme s pokračováním spolupráce na dalších aktivitách."

JUDr. Michaela Střížová, výkonná ředitelka ČAK


Seminář motivace pracovat zdravě

S čím nám pomohl seminář s praktickými ukázkami?
Seminář byl pro nás důležitým krokem. Výškově stavitelnými stoly jsme od r.2012 vybavily 2/3 pracovních míst, lidé však u stolů jen seděli. Teprve informace, jak svému tělu každodenním sezením ubližujeme, co si způsobujeme a jak to jednoduše změnit, nás přimělo změnit naše pracovní návyky. Jsme za tuto osvětu velmi vděční.


Návrh ergonomického pracoviště na míru


Proč jsem se rozhodla

Příprava každého ročníku konference EPD i řízení chodu organizace BPW znamená mnoho hodin práce strávených u mého pracovního stolu. Autorku koncepce “dynamické práce” architektku Šárku Daňkovou znám z doby, kdy mi vytvořila projekt nového bydlení. Díky jejímu zaměření na ergonomická pracoviště byla jasnou volbou. Cítila jsem, že potřebuji změnit své pracovní návyky.

Co mi to přineslo

Kromě ERGO úprav mého pracovního místa považuji za největší přínos absolvování semináře Motivace pracovat zdravě. Díky odborným informacím teď mohu přehodnotit způsob, jak pracuji. Nikdy není pozdě udělat kroky prospěšné pro své zdraví. Nevěřila bych, jak statická práce škodí celému organismu a jak zcela malé změny mohou mít obrovský význam pro udržení zdraví a energie na pracovišti.

Jak jsem byla spokojena

Oceňuji schopnost odborníků z EWS diagnostikovat problematiku našich pracovišť a navrhnout nám úpravy tak, aby se nám lépe pracovalo. Informace o fungování těla, praktické ukázky zdravé práce a bloky kompenzačních cvičení, to vše jako skvělá náplň motivačního semináře. Velmi smysluplné.

Ing. Lenka Šťastná, Zakladatelka a prezidentka Business&Professional Women Czech Republic
KONTAKTUJTE NÁS